محل تبلیغات شما

پیش از این که بتوانید یک ثروتمند شوید باید یک استراتژی داشته باشید و بدانید به چه دلایلی تا به حال به این هدف نرسیده‌اید. 

بسیاری از آدم‌ها دیوانه وار می‌خواهند ثروتمند شوند، ولی چرا نمی شوند؟ با این‌که پول نمی‌تواند خوشبختی بخرد ولی می‌تواند یک زندگی بهتر،کم استرس‌تر، و رضایت‌ بخش‌تر را بخرد. با این وجود، پیش از این که بتوانید یک ثروتمند شوید باید یک استراتژی داشته باشید و بدانید به چه دلایل تا به حال به این هدف نرسیده‌اید.

هرکس که می‌خواهد ثروتمند شود نباید هیچ عذر و بهانه‌ای بیاورد من شغل درستی را انتخاب نکردم.” تمکن و پول لازم را برای درس خواندن ندارم”، یا وقت ندارم”. این‌ها دلایل نیستند فقط بهانه هستند و بهانه فقط سد راه موفقیت شما می‌شود. در این‌جا ۱۰ دلیل که چرا آدم‌ها نمی‌توانند ثروتمند بشوند، آورده شده است.

1-راهنما و مرشد ندارید که درست هدایتتان کند.
باید خودتان را به محاصره ی آدم‌های مثبت درآورید. مهم‌ترین چیز این است که شخصی را پیدا کنید که بتوانید به او اعتماد کنید و به شما کمک کند در مسیر درست گام بردارید.

آدم‌هایی که به آنها اعتماد می‌کنید باید شما را به سوی موفقیت راهنمایی کنند. این یکی از مزیت‌هایی است که من قبلاً نداشته‌ام. من کاملاً خود آموخته‌ام، و به همین علت برنامه‌ی مشاوره‌ای خودم را ایجاد کرده‌ام تا آن را به دیگران بدهم.

مزایای بازاریابی شبکه­ ای

10 دلیل که چرا هنوز ثروتمند نشده‌اید ؟

واژگان صنعت فروش مستقیم

ثروتمند ,یک ,بتوانید ,پول ,فقط ,موفقیت ,را به ,که بتوانید ,حال به ,به این ,به حال ,استراتژی داشته باشید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ادبیات ، شعر ، سرگرمی حسابداری کاردانش استان البرز